اخبار موتور سیکلت

همکاری هیرو الکتریک با یک استارت‌آپ برای توسعه اسکوترها و موتورسیکلت‌های برقی در هند

به گزارش یدکی مارکتز، هیرو الکتریک، یکی از تولیدکنندگان دو چرخ الکتریکی در هند، اخیراً برای تسریع بیشتر در استفاده از اسکوتر و موتورسیکلت برقی ارزان در هند، با MoEVing همکاری کرده است.

این دو شریک قصد دارند تا میزان ولتاژ خودروهای الکترونیکی را افزایش دهند و همچنین بر روی وسایل‌نقلیه موجود بنزینی برای تبدیل به ماشین‌های الکتریکی متمرکز هستند.

هیرو الکتریک یکی از پیشگامان توسعه دهنده EV هند و همچنین استارت آپ MoEVing مستقر در دهلی، فرصتی عظیم را برای ایجاد انقلابی سبز در صنعت می‌بینند. این دو شرکت برای ارائه راه‌حل‌های تحرک الکتریکی با هم همکاری کرده‌اند. آن‌ها قصد دارند بیش از 100 هزار دستگاه بنزینی را در یک بازه زمانی 5 ساله به اسکوترها و موتورسیکلت‌های کاملاً برقی جایگزین کنند. تا سال 2030، این دو شرکت امیدوارند که بتوانند بیش از یک میلیون خودرو الکترونیکی را در شرکت‌ها و سازمان‌های محلی مستقر کنند.

از طریق این مشارکت، این استارت‌آپ تهیه و دسترسی به داده‌ها و ماژول‌های تحلیلی را فراهم می‌کند، در حالی که هیرو الکتریک به مراقبت از عملکرد خودرو، عملکرد فناوری باتری و همچنین سایر پیشرفت‌های تعمیر و نگهداری را به‌صورت زمان واقعی توسعه و تولید می‌کند. تمام این تلاش‌ها در جهت تسریع توسعه فناوری و محصول، بهبود خدمات و به‌طور کلی خودروهای سبک وزن بهتر و قابل اطمینان‌تر انجام می‌شود.

پایان پیام/

زودتر از دیگران از اخبار کارآفرینی باخبر شوید

خبرنگار

محمدعلی نژادیان

منبع

rideaparttimesnownewsbikewale

برچسب هاHero Electric MoEVing موتور برقی موتورسیکلت الکتریکى هیرو الکتریک

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا