اخبار موتور سیکلت

نقش اثربخش تقویت ناوگان موتورسيكلت پلیس راهور در اجرای بهینه ماموریت ها

به گزارش موتورسيكلت نيوز، سردار “سید کمال هادیانفر” در چهارمین رزمایش ارتقاء توان و تحرک عملیاتی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با تبریک حلول ماه ربیع الاول اظهار داشت: فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را به آحاد فرماندهان و کارکنان خدوم و پرتلاش نیروی انتظامی تبریک می گویم و باید بگویم پیام سراسر مهر فرمانده معظم کل قوا خطاب به سبزپوشان ناجا مایه دلگرمی بسیار است و روح تازه ای را در ناجا دمید.

وی افزود: امروز شاهد برگزاری چهارمین رزمایش ارتقاء توان و تحرک عملیاتی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا هستیم و ان شاء الله با الحاق خودور و موتورسیکلت به ناوگان خودرویی این پلیس شاهد تحقق اهداف مهم به ویژه در حوزه کاهش تصادفات و جان باختگان جاده ای باشیم.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به الحاق خودرو و موتورسیکلت جدید به ناوگان خودرویی این پلیس، گفت: تقویت ناوگان خودرویی نقش اثربخشی در اجرای ماموریت ها دارد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا ادامه داد: از ابتدای سال تاکنون با تلاش همه عزیزان و دست اندرکاران موفق به ارتقاء توان و تحرک عملیاتی پلیس راهور شدیم و در سه مرحله 680 دستگاه خودرو و موتورسیکلت به این پلیس ملحق شد و الحمدلله با اقدامات صورت گرفته امسال شاهد 16.2 درصدی کاهش جان باختگان نسبت به مدت مشابه سال قبل هستیم.

وی با تشریح اثربخشی توسعه و تقویت ناوگان خودرویی پلیس راهور، فرآیند هوشمندسازی این پلیس را تشریح کرد و گفت: استفاده از ابزارهای نوینی چون دست افزار سپهر، تجهیز دستگاه ها و خودروهای این پلیس به سامانه gps، توسعه سامانه سپهتن ، تجمیع بانک های اطلاعاتی و … بخشی از این اقدامات است.

سردار هادیانفر با اشاره به استفاده از پهپاد در مواقع خاص ماموریتی از راه اندازی سامانه های نوین این پلیس خبر داد و گفت: اجرای طرح شماره گذاری اینترنتی، طرح نوبتی دهی اینترنتی و … از اقدامات جدید پلیس راهور ناجا همزمان با شیوع ویروس کرونا است.

زودتر از دیگران از اخبار کارآفرینی باخبر شوید

برچسب هاپلیس سردار هادیانفر موتورسیکلت پلیس هفته نیروی انتظامی

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا