اخبار موتور سیکلت

قدردانی معاون اول قوه قضاییه از تعیین تکلیف موتورسیکلت‌های توقیفی در گلستان

به گزارش یدکی مارکتز، رئیس کل دادگستری گلستان  در این باره گفت: با تلاش دستگاه قضایی ، پارسال همه وسایل نقلیه توقیفی که بیشتر از یکسال در پارکینگ ها مانده بود ، تعیین تکلیف شد و مالکان آنها در فرصتی سه ماه از تخفیف ترخیص موتورسیکلت بهره مند شدند .

هادی هاشمیان افزود: در اطلاعیه ای که به همین منظور صادر و از طریق رسانه ها به اطلاع مردم رسید اعلام شد اگر در مدت تعیین شده مراجعه نکنند موتورسیکلت توقیفی با قیمت کارشناسی در مزایده فروخته خواهد شد.

وی ادامه داد : با نظارت دادستان ها نزدیک به 17 هزار موتورسیکلت که بیش از یکسال از توقیف آن ها گذشته بود و در فرصت تعیین شده هم مالکان برای ترخیص مراجعه نکردند پس از مزایده با قیمتی بالاتر از قیمت کارشناسی فروخته شد.

وی تاکید کرد: صاحبان موتورسیکلت های فروخته شده هم بدون محدوده زمانی برای دریافت وجه آن با ارائه مدارک می توانند به واحد ترخیص راهور مراجعه کنند .

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: نگهداری طولانی مدت وسایل نقلیه توقیفی مانند موتورسیکلت و خودرو در پارکینگ ها هزینه‌های سنگین نگهداری و جرایم بیمه‌ای به مالک تحمیل می کند و شرایط آب و هوایی هم سبب وارد شدن خسارت به وسایل نقلیه می شود. 

پایان پیام/

زودتر از دیگران از اخبار کارآفرینی باخبر شوید

برچسب هاپارکینگ موتورسیکلت دادگستری گلستان طرح ترخیص موتورسیکلت ها قوه قضاییه گلستان

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا