اخبار موتور سیکلت

فصلنامه «صنعت موتورسیکلت» تبدیل به ماهنامه شد

به گزارش یدکی مارکتز، محمدعلی نژادیان گفت: برای تغییر وضعیت از فصلنامه به ماهنامه نشریه باید دارای شرایط و ویژگی‌های خاصی باشد که نشریه صنعت موتورسیکلت موفق به کسب امتیازات لازم شد و در جلسه هیات نظارت بر مطبوعات مورخ 25 فروردین 1400 اعضاء رای مثبت دادند و از این پس این نشریه به‌صورت ماهنامه منتشر خواهد شد.

مدیر مسئول نشریه صنعت موتورسیکلت عنوان کرد: رسانه‌ها و نشریات اختصاصی به صنایع مختلف هویت می‌دهند و علاوه بر معرفی آن صنعت، با تبیین بحران‌ها، مشکلات و ارائه راه‌حل‌ها به مجموعه حاكمیت در ایفای وظایفشان کمک کرده و به ابزار و عناصر مهمی برای پیشرفت تبدیل می‌شوند.

طی دویست سال گذشته در خاورمیانه و از جمله ایران (دهه‌هایی پیش از پیروزی نهضت مشروطیت تاكنون) در اثر تاسیس و تقویت تدریجی رسانه‌ها، مردم توانسته‌اند با حقوق خود آشنا شوند.

در واقع رسانه‌ها و مطبوعات با انعکاس اتفاقاتی که در سطح جامعه و دولت رخ می‌دهد باعث روشنگری و شفافیت می‌شوند و نتیجه آن تشویق برای مشارکت اجتماعی عموم مردم و مخصوصا نخبگان، دانشگاهیان، روشنفکران و متخصصان برای ارائه راه‌حل‌ها و رفع مشکلات است.

از جمله نقش‌های اصلاحی رسانه‌ها و مطبوعات عبارتند از:

ارتقای فرهنگافزایش مشارکت عمومیافزایش سطح آگاهی نقد و پاسخگو كردن مقام‌ها و دولتمردان شناساندن وظایف یادآوری به مسئولیت‌پذیری شفاف ساختن روابط میان جامعه مدنی و حاكمیت

بیشتر بخوانید:

مدیرمسئول یدکی مارکتز نامزد انتخابات نماینده مدیران مسئول رسانه های کشور در هیات نظارت بر مطبوعات شد

پایان پیام/

زودتر از دیگران از اخبار کارآفرینی باخبر شوید

برچسب هارسانه صنعت موتورسیکلت مجله صنعت موتورسیکلت مطبوعات نشریه

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا