اخبار موتور سیکلت

شرکت «ایران دوچرخ» اطلاعیه‌ای برای جذب نمایندگی موتورسیکلت برای همه شهرستان‌ها صادر کرد

برای مشاهده مزایای خرید خودرو با ضمانت کارنامه کلیک کنید

شرکت ایران دوچرخ همزمان با توسعه محصولات، برنامه توسعه شبکه نمایندگان در شهرهای مختلف ایران را در دستور کار دارد.

به گزارش یدکی مارکتز شرکت ایران دوچرخ در سایت خود نوشت: ایران دو چرخ امسال عرضه محصولات جدید را در برنامه کاری خود دارد. وترانو یکی از جدیدترین محصول این شرکت تولید و عرضه انبوه آن با مدل سال 1400 به بازار آغاز شده است. این محصول جدید در کلاس اسکوترکلاسیک، با طراحی زیبا می باشد که به مرحله تولید و عرضه رسیده است. همچنین موتور برقی جیران جدیدترین محصول شرکت ایران دوچرخ محسوب می شود با قدرت موتور 500 وات و گشتاور شروع 27/5 نیوتن متر را فراهم می کند. شرکت ایران دوچرخ همچنین در بین محصولات خود با معرفی اسکوتر برقی سه چرخ به بازار، راحتی را برای مشتریان خود فراهم کرده است.  

اخیرا نیز این شرکت، با 3 محصول برقی تولید خود از جمله موتور برقی سه چرخ (500 واتی)، موتور برقی جیران (500 واتی)، موتور برقی جیران باتری لیتیومی (1500 واتی)، در نمایشگاه حمل و نقل پاک تهران در معرض عموم قرار داده است.

در همین رابطه شرکت ایران دوچرخ همزمان با توسعه محصولات، برنامه توسعه شبکه نمایندگان در شهرهای مختلف ایران را در دستور کار دارد.علاقه مندان می توانند با مراجعه به وب سایت ایران دوچرخ و صفحه “اخذ نمایندگی شرکت ایران دوچرخ “ از شرایط اعطای نمایندگی آگاه و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

بیشتر بخوانید:

تولیدکنندگان موتورسیکلت ایران

پایان پیام/

منبع

ایران دوچرخ

برچسب هاایران دوچرخ نمایندگی موتورسیکلت

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا