اخبار موتور سیکلت

ساخت یک اسکوتر برقی جدید با امکانات و فناوری‌های نوین توسط یک استارت‌آپ

به گزارش یدکی مارکتز، با شیوع ویروس کرونا، مردم را مجبور به ماندن در خانه و بیرون رفتن فقط برای اهداف اساسی کرد، بسیاری از شرکت‌ها مجبور شدند برای گذران زندگی در تحویل کالا (پیک) فعالیت کنند. در نتیجه، تعداد فروش اسکوتر و موتورسیکلت‌های کوچک به‌ویژه در آسیا و اروپا در حال افزایش است.

با این اوصاف بود که استارت‌آپ وسایل‌نقلیه الکتریکی، دست به کار شد و مفهومی را به‌وجود آورد که مخصوصاً برای صاحبان مشاغل در زمینه تحویل کالا مناسب باشد.

 اسکوتر برقی Dispatch از طراحی مدولار بهره می‌برد و به صاحب آن اجازه می‌دهد تا آن را به روش‌های مختلف برای انجام اهداف بی‌شماری پیکربندی کند و با این اسکوتر می‌توان چمدان‌هایی را در جلو و عقب حمل کرد که برای تحویل بسته‌ها، بسته‌های کوچک و مواد غذایی مناسب است. همچنین می‌تواند به گونه‌ای تنظیم شود که فضای کافی برای حمل مسافر وجود داشته باشد و ایده‌آل برای خدمات اشتراک سواری در سطح شهر است.

این شرکت آن را طوری طراحی کرده است که به‌صورت یکپارچه با تلفن همراه سوارکار وصل شود. این موضوع راکب را قادر می‌سازد بدون اینکه متوقف شود، تلفن همراه خود را متوقف کند. علاوه‌براین، سه گزینه در مورد سیستم انتقال قدرت الکتریکی برای این اسکوتر وجود دارد. مشتریان این گزینه را دارند که یک موتور الکتریکی با حداکثر سرعت 45 کیلومتر در ساعت، 60 کیلومتر در ساعت و یک نوع سریع 86 کیلومتر در ساعت انتخاب کنند.

دیسپچ ادعا می‌کند که بسته به نوع مورد نظر، برد کلی از 200 کیلومتر تا 120 کیلومتر با یک بار شارژ متفاوت خواهد بود. تمام نسخه‌های اسکوتر برقی دیسپچ با دو بسته باتری لیتیوم یونی قابل جدا شدن مجهز خواهد شد. این شرکت ادعا می‌کند که تولید اسکوتر از اوایل سال آینده آغاز می‌شود. بنابراین، باید منتظر بمانیم و ببینیم اثرات واقعی این نوآوری در دنیای واقعی چیست.

پایان پیام/

زودتر از دیگران از اخبار کارآفرینی باخبر شوید

خبرنگار

محمدعلی نژادیان

منبع

RideapartBikedekho

برچسب هاDispatch استارت آپ فناوری موتور برقی موتورسیکلت الکتریکى

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا