اخبار موتور سیکلت

ترخیص ۵۰ هزار دستگاه موتورسیکلت رسوبی تا امروز

به گزارش یدکی مارکتز، سردار سید کمال هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا درباره طرح ترخیص موتورسیکلت‌های رسوبی اظهار کرد: بین ۶ ماه تا ۱۰ سال از توقیف موتورسیکلت‌های رسوبی در پارکینگ‌ها می‌گذرد که این مسأله به دلایل مختلفی از جمله تخلفات راکبین موتورسیکلت‌ها و یا به دلیل موضوعاتی در حوزه انتظامی و آگاهی اتفاق افتاده است.

وی ادامه داد: ۵۶ درصد از این موتورسیکلت‌ها مربوط به بخش انتظامی هستند، یعنی یا مسروقه، رها شده، بلاصاحب یا درگیر پرونده بوده و به عنوان ابزار ارتکاب جرم از آن‌ها استفاده شده است که در پارکینگ‌ها متوقف شده‌اند و مابقی آن‌ها نیز مربوط به تخلفات راهور هستند.

سردار هادیانفر افزود: ۵۰ هزار دستگاه موتورسیکلت رسوبی که مشمول ترخیص می‌شدند در مدت اجرای این طرح از پارکینگ‌های کل کشور ترخیص شدند، پایان اجرای این طرح ۱۷ دی ماه است، اما به دلیل تعطیلات دو هفته‌ای که داشتیم با دستور فرمانده ناجا ممکن است این زمان بیشتر شود.

وی ادامه داد: دفاتر پلیس+۱۰ و راهنمایی و رانندگی‌ و پارکینگ‌ها در سراسر کشور فعال هستند و هیچ منعی برای ترخیص موتورسیکلت‌ها وجود ندارد. فرمانده ناجا هم برای ۵۶ درصدی که به بخش انتظامی مربوط هستند، دستور تسریع در رسیدگی به پرونده را داده است.

زودتر از دیگران از اخبار کارآفرینی باخبر شوید

برچسب هاپارکینگ موتورسیکلت پلیس ستاد ترخیص موتورسیکلت موتورسیکلت اسقاطى موتورسیکلت رسوبی

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا