اخبار موتور سیکلت

امروز کنسرسیوم (CMC) مشخصات اولیه سیستم های حمل و نقل هوشمند (C-ITS) را برای موتورسیکلت ها راه اندازی کرد

به گزارش یدکی مارکتز، این کنسرسیوم مجموعه ای از اسناد را منتشر می کند که به موضوعات مختلف مربوط به معرفی C-ITS برای موتورسیکلت ها می پردازد. از جمله: شرایط حرکت، دقت محلی سازی، الگوریتم ها و داده های منتقل شده و همچنین رابط سوارکار و عملکرد آنتن.

این نتیجه موفقیت آمیز نتیجه تمام تلاش هایی است که اعضای CMC طی سال های گذشته انجام داده اند و آنها برای دستیابی به این هدف به شدت تلاش می کنند.

سی‌ام‌سی از طریق چندین مطالعه، توسعه و ارزیابی نمونه های اولیه دوچرخ ها و به لطف جلسات و گفتگوها با سهامداران عمده، پیشرفت قابل توجهی در این زمینه داشته است.

درباره CMC و اهمیت اتصال برای ایمنی موتورسیکلت

سی‌ام‌سی، در سال 2016 ایجاد شد و براساس تفاهم نامه انجمن تولیدکنندگان موتورسیکلت اروپا (ACEM) در مورد سیستم های حمل و نقل هوشمند مورد همکاری قرار گرفت. تولیدکنندگان، تأمین کنندگان، محققان و انجمن های موتورسیکلت با این هدف متحد شدند تا موتورسیکلت ها نیز بخشی از این فناوری باشد.

CMC روی 30 برنامه کاربردی کار کرده است. در این برنامه با اتصال به رانندگان و موتورسواران برای موقعیت های بالقوه خطرناک هشدار می دهد.

ادغام موتورسیکلت ها در اکوسیستم C-ITS مزایای ایمنی قابل توجهی به همراه خواهد داشت و منجر به ادغام بهتر موتورسیکلت ها در سیستم حمل و نقل خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

زودتر از دیگران از اخبار کارآفرینی باخبر شوید

خبرنگار

محمدعلی نژادیان

منبع

ACEM

برچسب هاC-ITS CMC انجمن تولیدکنندگان موتورسیکلت اروپا ایمنی ایمنی موتورسواران تجهیزات ایمنی موتورسیکلت حمل و نقل هوشمند

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا