اخبار موتور سیکلت

اعضای گروه جهادی مصلحین ايستگاه تعمير موتورسيكلت برپا كردند

به گزارش موتورسيكلت نيوز، محمد کرمی، حقوقدان و مسئول گروه جهادی «مصلحین» قم اظهار کرد: در حال حاضر حدود ۴۲ نفر در این گروه جهادی فعالیت دارند و عمده این افراد به خدمت‌رسانی برای تعمیر رایگان خودرو و موتورسیکلت‌های جهادگران مشغول هستند، به نحوی که دو تعمیرگاه صلواتی برای موتورسیکلت و دو تعمیرگاه صلواتی برای خودرو دایر شده است و جمعاً ۱۶ نفر از اعضای گروه در این تعمیرگاه‌ها به خدمت‌رسانی می‌پردازند.

كرمى با بیان اینکه محدوده این خدمت‌رسانی، شهرک فاطمیه قم و مناطق اطراف آن را دربرمی‌گیرد، گفت: علت انتخاب این نوع از خدمت جهادی، این بود که روزانه تعداد بسیار زیادی از فعالان جهادی قم با موتورسیکلت یا خودروی شخصی خود به ضدعفونی کردن سطح شهر و توزیع بسته‌های معیشتی میان مردم اقدام می‌کنند و این مسئله باعث می‌شود وسیله نقلیه آن‌ها به تعمیر نیاز پیدا کند.

کرمی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: گروه جهادی «مصلحین» از اسفندماه سال ۹۸ که کرونا در قم شیوع پیدا کرد، ۷۰ خانواده نیازمند را شناسایی کرد و از آن زمان تاکنون سه نوبت به همه این خانواده‌ها، بسته معیشتی شامل میوه، گوشت، برنج، حبوبات، دارو، اسباب‌بازی برای کودک، بسته فرهنگی و مقداری پول نقد، اهدا کرده است. هزینه این اقدام خیر را نیز خیران تقبل کرده‌اند.

این فعال جهادی همچنین اضافه کرد: شش نفر از اعضای گروه که تحصیلات حقوقی دارند، این روزها به پیگیری مشکلات حقوقی جامعه هدف می‌پردازند و برای جذب امکانات نیز سعی می‌کنند برای شاغلان در اصناف مختلف، امکاناتی همچون ماسک و وسایل ضدعفونی را از دستگاه‌ها و نهادها جذب کنند.

انتهای پیام

زودتر از دیگران از اخبار کارآفرینی باخبر شوید

برچسب هاتعمیر موتورسیکلت کرونا گروه جهادى

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا