اخبار موتور سیکلت

اختصاص تسهیلات بانکی برای برقی کردن موتورسیکلت ها / حمایت از سازندگان داخلی برای ساخت باتری

به گزارش موتورسيكلت نيوز، “همایون حائری” روز یکشنبه افزود: حمایت از سازندگان داخلی موتورسیکلت برقی و توسعه ایستگاه‌های شارژ این نوع موتورسیکلت ها سبب خواهد شد مردم تمایل بیشتری برای برقی سازی موتورهای بنزینی پیدا کنند.

وی ادامه داد:  حمایت از  سازندگان داخلی برای ساخت باتری موجب کاهش قیمت آنها خواهد شد که این موضوع باعث افزایش تمایل مردم برای استفاده از این نوع موتورها خواهد شد.

حائری با اشاره به اینکه مقرر است در گام نخست طرح برقی کردن موتورسیکلت ها، موتورهای موجود در صنعت برق تبدیل شوند، خاطرنشان ساخت: عوامل گفته شده سبب روی آوری مردم به استفاده از موتورهای برقی خواهد شد.

پیشتر وی خبر از اجرای طرح برقی کردن پنج هزار موتور سیکلت در صنعت برق داده بود.

حدود ۱۰ میلیون موتورسیکلت فرسوده در کشور وجود دارد که طرح هایی برای جایگزینی آنها در حال انجام است.

وزیر نیرو نیز پیش از این گفته بود: امید است این اقدام بتواند سهم موثری در کاهش آلودگی هوای شهرها به خصوص شهرهای بزرگ داشته باشد.«رضا اردکانیان» قبلا بيان كرده بود: شرکت های توزیع برق تهران و سایر شهرهای استان تهران در گام نخست برای استفاده از موتورسیکلت های برقی پیشگام هستند.

وی از اختصاص تسهیلات بانکی برای برقی کردن موتورسیکلت ها خبر داده و خاطرنشان ساخته بود: مذاکرات با نظام بانکی برای این کار آغاز شده است تا مردم احساس کنند این طرح، اقدامی توجیه پذیر است.

زودتر از دیگران از اخبار کارآفرینی باخبر شوید

برچسب هاایستگاه شارژ موتورسیکلت برقى باترى موتورسیکلت الکتریکى وزارت نیرو

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا